Havo Bèta programma 2027
Ook in 2027 gaan Havo 4 leerlingen met een N-profiel gedurende vier middagen een project draaien bij verschillende hbo instellingen. Op 17 november is er een online informatiebijeenkomst voor docenten waar de programma’s worden gepresenteerd en de planning bekend wordt gemaakt.
Data schooljaar 2026-2027 (data onder voorbehoud):
- di 17 november online informatiemiddag Hbo programma’s 2027 (online)
- 18 december 2026 uiterlijke datum aanmelden leerlingen via online formulier (werving gaat via docent)
- februari 2027: Kick off met docenten en leerlingen bij Hogeschool Rotterdam (exacte dag nader bekend)
- Eind mei 2027, (16 – 18 uur): afsluiting Havo Bèta programma en certificaatuitreiking met docenten, leerlingen en ouders bij De Haagse Hogeschool (exacte dag nader bekend)
Waarom?
Talentvolle havisten zijn als beroepsbeoefenaren van de toekomst van belang, omdat zij met hun voorkeur voor een praktische insteek een bijdrage kunnen leveren aan innovatieve en werkbare oplossingen voor (taaie) maatschappelijke vraagstukken. Het programma geeft invulling aan de grote behoefte van havo-bèta-talenten die veel potentieel hebben dat nog onbenut blijft. De hogescholen bieden activiteiten aan die leerlingen vergezichten en toepassingen laten zien van de bètavakken.
Voor wie?
Het havisten programma is bedoeld voor leerlingen uit 4 Havo met een N-profiel die meer kunnen en meer willen. Leerlingen worden geworven door de scholen die zich binnen dit project hebben gecommitteerd.
Klik hier voor meer informatie


